Minkštų baldų valymas

minkštų-baldų-valymas

Profesionalus minkštų baldų valymas

Atnaujinkite savo baldų grožį ir švarą su „Švarūs baldai“ komanda! Ar Jūsų minkšti baldai prarado savo buvusią išvaizdą dėl dėmių ir dulkių kaupimosi? Norite jiems suteikti buvusią išvaizdą, tačiau nežinote kaip tai padaryti efektyviai? Mes, „Švarūs baldai“ komanda, turime sprendimą Jums. Profesionali minkštų baldų valymo paslauga..

Kodėl rinktis mūsų paslaugą?

  • Aukštos kokybės valymas: „Švarūs baldai“ komanda turi sukaupę didelę patirtį profesionaliame baldų valyme. Mes žinome kaip panaikinti užterštumą, naudodami specializuotą įrangą ir tinkamas valymo priemones.
  • Naujausios technologijos: Mes pasitelkiame giluminį-vakuuminį valymo būdą, leidžiantį išsiurbti iki 10 cm gylio nešvarumus, tokius kaip: plaukai, dulkių erkutės ir gyvūnų plaukai. Tai užtikrina ne tik švarų paviršių, bet ir pašalina giluminius užterštumus.
  • Sveikatai saugu: Mūsų valymo metodai ne tik atstato baldų išvaizdą, bet ir sumažina alergenų ir bakterijų kiekį. Tai ypač svarbu, jei turite vaikų, kad jie galėtų saugiai naudotis minkštais baldais.
  • Profesionalumas ir patikimumas: Mūsų klientai pasitiki mūsų ilgametėmis žiniomis ir puikiai atliktais darbais.
+370 641 28829